Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce

The Business English Academy (BEA) olarak; Yoğun İngilizce programını, grup olarak talep edilmesi halinde gerçekleştiriyoruz.

İngilizce bilginizi ve konuşmanızı geliştirmeniz, kısa sürede iyi bir gelişme sağlamanız için iyi bir seçenek olarak sunuyoruz. Bu programı, çalışma hayatlarındaki yoğunluk nedeniyle düzenli bir İngilizce eğitim almaya vakit ayıramayan ve yurtdışında bir eğitim programına katılmak için şartları uygun olmayan kişiler için hazırladık.

Bu programla; bildiklerinizin üzerinden hızla giderek unuttuklarınızı hatırlayabiliyor, yeni kelimeler, gramer yapıları öğrenebiliyor ve bol konuşma pratiği yapabiliyorsunuz. Küçük gruplar için hazırlanan bu program, tecrübeli yabancı öğretmenlerle gerçekleştiriliyor.

Yoğun İngilizce programı sayesinde, elementary seviyede olan bir kişi hızlı bir başlangıç yapıp, önemli bir mesafe kat ederek daha sonra düzenli sınıf eğitimlerine katılabiliyor. Upper-intermediate seviyede olan bir kişi ise senede bir veya iki kere böyle yoğun bir programa katılarak seviyesini koruyup pratik yapabiliyor.

İngilizce seviyenizi hızla geliştirmek için (0212) 356 02 48/49/50 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Share Button

× How can I help you?