Neden BEA?

leads-2

– İstanbul’daki eğitim merkezimizde, 1999 yılından bu yana profesyonellere ve iş dünyasına yeni adım atacak adaylara İngilizce eğitimler veriyoruz.

– Anadili İngilizce olan, alanında uzman ve formasyon belgesine sahip eğitmenlerle çalışmak konusunda büyük bir hassasiyet gösteriyoruz.

– Kurumsal ve bireysel bazda, iş dünyasında İngilizce konusunda yaşanan sıkıntıları çok iyi bilen eğitmenlerle çalışıyor, bu konuda sizlere çözüm sağlamayı hedefliyoruz.

– Genel ve İş İngilizcesi ile IELTS sınavına hazırlık eğitimleri veriyor, BULATS ve VERSANT yetkili merkezi olarak bu testleri uyguluyor, Yoğun İngilizce programına çalışma takvimimizde yer veriyoruz.

– Yurt dışında İngilizce eğitimi almak isteyen herkese ücretsiz danışmanlık yaparak; en iyi eğitim kurumunda, en doğru eğitim programının, en doğru zamanda  alınması konusuda yardımcı oluyoruz.

– Cambridge Üniversitesi tarafından verilen yetkiyle, BULATS sınav merkezi ve acentesiyiz. Okuma ve dinleme, yazma, konuşma olarak üç bölümden oluşan bu sınavı İstanbul’daki sınav merkezlerimizde (Harbiye-Maslak-Şişli-Kozyatağı) adaylara uyguluyoruz.

– Eğitim ve yayıncılık alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Pearson’un VERSANT sınav merkezi ve acentesiyiz. VERSANT sınavı; konuşma, dinleme, okuma, yazma ve yorum yapma gibi farklı yetenekleri bir arada değerlendiriyor. Bu sınavı da sınav merkezlerimizde uyguluyoruz.

– Profesyonel yaklaşımımızla, Türkiye’de İngilizce dil eğitimi ve danışmanlık konusunda ilk tercih olmak vizyonumuzu oluşturuyor. Bu doğrultuda, hizmetlerimizin yelpazesini ve kalitesini geliştirmeye devam ederek beklentilerinizi ileri taşımayı amaçlıyoruz.

Faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0212 356 02 48/49/50 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Share Button

× How can I help you?