BULATS

cmbr-bults

 

 

 

 

 

 

Cambridge Üniversitesi’nin yetkili BULATS sınav merkezi ve acentesiyiz. İş İngilizcesi seviye tespit sınavı olan BULATS’ı İstanbul’daki sınav merkezlerimizde (Harbiye-Maslak-Şişli-Kozyatağı), kurumsal ve bireysel başvurular doğrultusunda uyguluyoruz.

Sonuçlar anında öğreniliyor

Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan BULATS’da; Okuma & Dinleme, Yazma, Konuşma olmak üzere üç ayrı sınav bulunuyor. İhtiyaca göre, sadece bir sınava veya her üç sınava da katılmak mümkün. Okuma&Dinleme sınavının sonuçları, sınav bitiminde anında öğrenilebiliyor. Yazma ve Konuşma sınavlarının sonuçları ise birkaç gün içinde açıklanıyor.

İş dünyasının tercihi

Bu sınav, çalışanların profesyonel hayatlarında ihtiyaç duydukları yabancı dil seviyelerinin belirlenmesinde iş dünyasına yardımcı oluyor. Bu nedenle, günümüzde Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumları, mevcut personellerinin veya işe alacakları adayların yabancı dil seviyelerini belirlemek için BULATS testini tercih ediyor. Profesyoneller veya iş dünyasına yeni adım atacak kişiler yapacakları iş başvurularında, öğrenciler ise yabancı dil eğitimleri için doğru seviyelerinin belirlenmesinde BULATS’ı tercih edebiliyor. Ayrıca, dil tazminatında da çok sayıda şirket BULATS sınavını kabul ediyor.

Katılmak için randevu almanız yeterli

Biz de BULATS’ı uygulayarak, kurumsal şirketlerin ve bireylerin bu ihtiyaçlarına çözüm olmayı hedefliyoruz.

Siz de BULATS’a katılın, İş İngilizcesi seviyenizi öğrenin ve belgeleyin.

BULATS başvurusunda bulunmak veya detaylı bilgi almak için 02123560248 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, exams@bea-tr.com ‘a mail gönderebilirsiniz.

Sınavın tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Share Button

× How can I help you?