Versant Sınav Merkeziyiz

Versant-web1

 

Pearson’un Versant sınav merkezi ve acentesiyiz. Online olarak uygulanan Versant sınavıyla adayın konuşma, dinleme, okuma, özetleme ve yazma gibi birçok yeteneği tespit ediliyor. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bu sınavın pek çok avantajı bulunuyor.

 

Sınav sonucu anında öğrenilebiliyor

Versant sınavının sonucu, gelişmiş test sistemi özelliği sayesinde, sınavın birkaç dakika içinde otomatik olarak değerlendirilmesiyle öğrenilebiliyor. Sınav sonuç raporunda; adayın konuşma, dinleme, yazma ve okuma bölümlerindeki yeterlilikleri belirtilerek, seviyesini geliştirmesi için öneride bulunuluyor.

Birçok dilde uygulanabiliyor

İşe alım, eğitim programına yerleştirme ve ilerleme takibi gibi farklı amaçlar için tercih edilen Versant; İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Arapça gibi pek çok dilde uygulanabiliyor.

Farklı sektörlerin tercihi

Eğitim ve yayıncılık alanlarında dünyanın önde gelen kurumlarından olan Pearson’un bu sınavı; dünya genelinde havayolu, çağrı merkezi, ilaç, teknoloji, eğitim  ve daha pek çok alanda faaliyet gösteren kurumlar tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

Randevu için bizi arayın

Versant sınavını, İstanbul’daki sınav merkezlerimizde (Harbiye-Maslak-Şişli-Kozyatağı) uyguluyoruz. Ayrıca, şirketler de bu sınavı kendi lokasyonlarında uygulayabiliyor.

Sınava katılmak için randevu almanız yeterli. Detaylı bilgi ve randevu için 02123560248 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, exams@bea-tr.com ‘a mail gönderebilirsiniz.

 

“Neden VERSANT?” diyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Share Button

× How can I help you?