İngilizce Eğitimde Aradığınız Adres

Workgroup meeting

Şirketlere özel İngilizce kurslarımızda, anadili İngilizce olan profesyonel kadromuzla sizlere bu dili öğretiyoruz. Siz de İngilizce seviyenizi geliştirmek istiyorsanız, en doğru adrestesiniz.

İstanbul’daki Harbiye, Maslak Veko Giz, Akmerkez, Akasya, Nida Kule Kozyatağı gibi farklı lokasyonlarımızda , birebir gerçekleşen Genel İngilizce derslerine, İngilizce öğrenmek veya seviyesini ilerletmek isteyenlerin yanı sıra kendini iş hayatına hazırlamak isteyenler de katılabiliyor. Başlangıç seviyelerinden itibaren konuşma ve dinleme ağırlıklı geçen derslerimizde, gramer bilgilerinin yanı sıra dil öğrenirken ihtiyaç duyduğunuz beceri ve yöntemleri de edinmenize yardımcı oluyoruz.

Başlangıç seviyesinden orta seviyeye kadar devam eden Genel İngilizce programlarımızın içeriğine, orta seviyeye yaklaştıkça İş İngilizcesi de ekleniyor. Derslerimiz, daha ileri seviyelerde İş İngilizcesi programlarıyla devam ediyor. Uzman eğitim kadromuzla birlikte bu dili daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece; başarılı, hızlı ve etkili bir şekilde bu dili öğrenebilirsiniz.

Programlarımız:

Bir kur süresi: 9 hafta, toplam 54 saat (Haftada 2 gün, toplam 6 saat)

Ders saatleri: Haftaiçi 18:30-21:20 / Cumartesi 09:30-12:20

Detaylı bilgi almak için tıklayıp formu doldurun, sizinle irtibata geçelim.

İş İngilizcesi programlarımız için tıklayın.

 

Tanıtım videomuz:

Share Button

× How can I help you?