Kurumlar için VERSANT

Pearson tarafından hazırlanan VERSANT tanıtım videosu…
Pearson’un VERSANT sınav merkezi olarak, Genel Müdürümüz Neville Wells, VERSANT’ın şirketler için faydalarını anlatıyor:

 

VERSANT 

Pearson’un Versant sınav merkezi ve acentesiyiz. Online olarak uygulanan Versant sınavıyla adayın konuşma, dinleme, okuma, özetleme ve yazma gibi birçok yeteneği tespit ediliyor. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bu sınavın pek çok avantajı bulunuyor.

Sınav sonucu anında öğrenilebiliyor
Versant sınavının sonucu, gelişmiş test sistemi özelliği sayesinde, sınavın birkaç dakika içinde otomatik olarak değerlendirilmesiyle öğrenilebiliyor. Sınav sonuç raporunda; adayın konuşma, dinleme, yazma ve okuma bölümlerindeki yeterlilikleri belirtilerek, seviyesini geliştirmesi için öneride bulunuluyor.

Birçok dilde uygulanabiliyor
İşe alım, eğitim programına yerleştirme ve ilerleme takibi gibi farklı amaçlar için tercih edilen Versant; İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Arapça gibi pek çok dilde uygulanabiliyor.

Farklı sektörlerin tercihi
Eğitim ve yayıncılık alanlarında dünyanın önde gelen kurumlarından olan Pearson’un bu sınavı; dünya genelinde havayolu, çağrı merkezi, teknololi, eğitim ve daha pek çok alanda faaliyet gösteren kurumlar tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

Randevu için bizi arayın
Versant sınavını, Mecidiyeköy’deki merkezimizde uyguluyoruz. Ayrıca, şirketler de bu sınavı kendi lokasyonlarında uygulayabiliyor.
Sınava katılmak için randevu almanız yeterli. Detaylı bilgi ve randevu için 02123560248 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Share Button

× How can I help you?