İngilizce Eğitimde Aradığınız Adres

Genel İngilizce kurslarımızda, anadili İngilizce olan profesyonel kadromuzla sizlere bu dili öğretiyoruz. Siz de İngilizce seviyenizi geliştirmek istiyorsanız, en doğru adrestesiniz.

İstanbul’daki merkezimizde, 6-8 kişilik sınıflarımızda gerçekleşen İngilizce kurslarına İngilizce öğrenmek veya seviyesini ilerletmek isteyenlerin yanı sıra kendini iş hayatına hazırlamak isteyenler de katılabiliyor. Başlangıç seviyelerinden itibaren konuşma ve dinleme ağırlıklı geçen derslerimizde, gramer bilgilerinin yanı sıra dil öğrenirken ihtiyaç duyduğunuz beceri ve yöntemleri de edinmenize yardımcı oluyoruz.

Başlangıç seviyesinden orta seviyeye kadar devam eden Genel İngilizce programlarımızın içeriğine, orta seviyeye yaklaştıkça İş İngilizcesi de ekleniyor. Kurslarımız, daha ileri seviyelerde İş İngilizcesi programlarıyla devam ediyor. Uzman eğitim kadromuzla birlikte, küçük gruplarla gerçekleşen İngilizce kurslarımızda derslere aktif olarak katılarak, bu dili daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece; başarılı, hızlı ve etkili bir şekilde bu dili öğrenebilirsiniz.

Programlarımız:

Bir kur süresi: 9 hafta, toplam 54 saat (Haftada 2 gün, toplam 6 saat)

Ders saatleri: Haftaiçi 18:30-21:20 / Cumartesi 09:30-12:20

Detaylı bilgi almak için tıklayıp formu doldurun, sizinle irtibata geçelim.

İş İngilizcesi programlarımız için tıklayın.

Share Button

× How can I help you?