Genel ve İş İngilizcesi Kurslarımız


bea-sosyalmedya-imaj1b-orj

 

 

 

 

 

 

Genel ve iş İngilizcesi programlarımız, İstanbul’daki merkezimizde, 6-8 kişilik sınıflarımızda gerçekleşiyor. Anadili İngilizce olan profesyonel kadromuzla birlikte, sizlere kapsamlı bir programla İngilizcenizi geliştirme fırsatı sunuyoruz. Başlangıç seviyelerinden itibaren konuşma ve dinleme ağırlıklı geçen derslerimizde, gramer bilgilerinin yanı sıra dil öğrenirken ihtiyaç duyduğunuz beceri ve yöntemleri de edinmenize yardımcı oluyoruz.

İngilizce seviyeniz orta seviyenin altındaysa sizleri Genel İngilizce kurslarımıza yönlendiriyoruz. Bu kurslarımızın içeriğine, orta seviyeye yaklaştıkça İş İngilizcesi de ekleniyor. Kurslarımız, orta ve daha ileri seviyelerde İş İngilizcesi programlarıyla devam ediyor. İş İngilizcesi kurslarımız, genel İngilizce’nin yanı sıra iş hayatında sıklıkla karşılaşılan ve zorlanılan toplantı, sunum, müzakere, yazışma gibi durumlar için gerekli becerileri de kapsıyor.

Konuşma ağırlıklı olan programlarımızla, İngilizceyi daha etkin bir şekilde öğrenip kullanarak iş hayatınızda hedefinize ulaşabilirsiniz.

Uzman eğitim kadromuzla birlikte, küçük gruplarla gerçekleşen İngilizce kurslarımızda derslere aktif olarak katılarak, bu dili daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece; başarılı, hızlı ve etkili bir şekilde bu dili öğrenebilirsiniz.

Programlarımız:

Bir kur süresi: 9 hafta, toplam 54 saat (Haftada 2 gün, toplam 6 saat)

Ders saatleri: Haftaiçi 18:30-21:20 / Cumartesi 09:30-12:20

Detaylı bilgi almak için tıklayıp formu doldurun, sizinle irtibata geçelim.

 

Tanıtım videomuz:

Share Button

× How can I help you?