The Business English Academy

online-business-systems

The Business English Academy (BEA) olarak, İstanbul’daki eğitim merkezimizde, 2010 yılından bu yana profesyonellere ve iş dünyasına yeni adım atacak adaylara İngilizce eğitimler veriyoruz. Anadili İngilizce olan, alanında uzman ve formasyon belgesine sahip eğitmenlerle çalışmak konusunda büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için faaliyet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz…

Genel ve İş İngilizcesi ile IELTS sınavına hazırlık eğitimleri veriyor, BULATS yetkili merkezi olarak bu testi uyguluyoruz. Buların yanı sıra Yoğun İngilizce programına çalışma takvimimizde yer veriyoruz.

Yurt dışında İngilizce eğitimi almak isteyen herkese ücretsiz danışmanlık yaparak; en iyi eğitim kurumunda, en doğru eğitim programının, en doğru zamanda  alınması konusuda yardımcı oluyoruz.

Kurumsal hizmetlerimiz ise ESP (English for Specific Purposes) bünyesinde, 1999 yılından bu yana devam ediyor. Kurumsal ve bireysel bazda, iş dünyasında İngilizce konusunda yaşanan sıkıntıları çok iyi bilen eğitmenlerle çalışıyor, bu konuda sizlere çözüm sağlamayı hedefliyoruz.

Profesyonel yaklaşımımızla, Türkiye’de İngilizce dil eğitimi ve danışmanlık konusunda ilk tercih olmak vizyonumuzu oluşturuyor. Bu doğrultuda, hizmetlerimizin yelpazesini ve kalitesini geliştirmeye devam ederek müşterilerimizin beklentilerini ileri taşımayı amaçlıyoruz.

Share Button

× How can I help you?