BULATS Sınav Merkeziyiz

cmbr-bults-2

The Business English Academy (BEA) olarak, Cambridge Üniversitesi tarafından verilen yetkiyle, BULATS sınav merkezi ve acentesi olduk. BULATS’ın İngilizce testini Mecidiyeköy’de bulunan okulumuzda, kurumsal ve bireysel başvurular doğrultusunda uyguluyoruz.

Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan BULATS sınavı; okuma ve dinleme, yazma, konuşma olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Bu sınav, çalışanların profesyonel hayatlarında ihtiyaç duydukları yabancı dil seviyelerinin belirlenmesinde iş dünyasına yardımcı oluyor. Bu nedenle, günümüzde dünyanın önde gelen kurumları, mevcut personellerinin veya işe alacakları adayların yabancı dil seviyelerini belirlemek için BULATS testini tercih ediyor.

Profesyoneller veya iş dünyasına yeni adım atacak kişiler yapacakları iş başvurularında, öğrenciler ise yabancı dil eğitimleri için doğru seviyelerinin belirlenmesinde BULATS’ı tercih edebiliyor.

Biz de BULATS’ı uygulayarak, kurumsal şirketlerin ve bireylerin bu ihtiyaçlarına çözüm olmayı hedefliyoruz.

BULATS başvurusunda bulunmak veya detaylı bilgi almak için (0212) 356 02 48/49/50 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Share Button

× How can I help you?